| St3fan_2335 a întrebat:

pe 5 aprilie a fost simulare la evaluare nationala cls a8a la romana stie candva unde pot gasi baremu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai subiectele le-a facut scoala respectiva si barem la romana nu e pentru ca acolo fiecare face compunerile cum vrea si pentru gramatica nu fac barem. La matematica o sa se afiseze baremul pe usa scolii sau pe geam undeva ca asa s`a facut si la noi la scoala ca si eu am dat acum o saptamana. Maine (7.04.2011) banuiesc ca dai la matematica, nu?

succes.Si inca o data iti spun ca subiectele sunt facute de profesorii din scoala ta si baremul la romana nu il dau pentru ca nu exista.

pa-pa