| robert_9624 a întrebat:

Buna pe la 23; 00 noaptea asta vreau sa ma duc in ungaria ca ma duc in America si pana in ungaria la vama se intampla ceva daca imi aduc laptopu?

Răspuns Câştigător
| george4fun27 a răspuns:

Eu am avut laptopul cu mine tot asa ma duceam in ungaria dupa america si am avut laptopul...desigur cu net:X. Funda?

2 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Aha.
Deci? Te duci in america sau ungaria?

| MyChemicalRomance a răspuns:

1. a trebuit sa citesc intrebarea de 5 ori ca sa ma prind care e faza.
2. de ce nu il iei si in america? si eu am mers pana in ungaria si de acolo am luat avionul spre anglia si mi-am luat si laptopul :p