| Saya_1767 a întrebat:

Pe lady popular, ce trebuie sa faci la jocul mastermind ca sa castigi? Vreau sa trec la nivelul 8 si nu reusesc.

2 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Deci trebuie sa completezi cu culoarea potrivita. Mai intai trebuie sa afli culorile.Iti dai seama dupa cercurile albe care apar in dreptul fiecaruia.Fiecare cerculet alb inseamna ca ai ghicit o culoare, iar cercul negru inseamna ca ai ghicit si culoarea dar si locul potrivit culorii respective.Tu trebuie sa ghicesti fiecare culoare, iar apoi sa ii gasesti locul potrivit.
Succes si sper ca ai inteles!

| Aide a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie! help me!