| Zxcvbnmasdfgh a întrebat:

Bună seara. Am o mare problema. Nu pot să învăț 2 poezii pentru bac și un roman. Mă refer la Femeia în roșu, Aci sosi pe vremuri și leoaica tânără, iubirea. Ce sa fac? Restul știu însă mi-e frică de ele...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inchide-ti telefonul, computerul, TV-ul si inchide-te intr-o camera unde nu ai acces la nici un aparat electronic si te asigur ca vei putea sa le inveti.

| Zxcvbnmasdfgh explică (pentru Violleta2022):

Asta am făcut și cu restul și le am învătat foarte bine, doar cu astea am probleme happy

| aadriana1111 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti faci probleme cu leoaica si aici sosi pe vremuri happy

| Zxcvbnmasdfgh explică (pentru aadriana1111):

Mi e frică de ele dar na.

| Adry05 a răspuns:

Citeste-le de 2-3 ori desi sunt extrem de mici spre inexistente sansele sa pice.