| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi niste statusuri de gelozie pentru niste fete care sunt invidioase pe mine din cauza unor baieti care imi dau multa atentie...multumesc anticipatkisskiss

14 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
***Uita-te atent, dar nu insistent, priveste, dar nu atinge, te pot respinge, admira, si evident-ia-ti gindul.
***Eu traiesc, tu stai.Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti, si n-ai.
***Cine ma iubeste e ok, cine ma barfeste ma voi pisa pe ei.
***Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.
***Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce.
***mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva….
***De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang
***Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
***Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!
***Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata!"?:-
***Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
***Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut, si daca nu a fost asa. a fost pentru.ca n’am vrut!
***Stiu ca sunt diferita in felul meu, si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.

| vlaaddd a răspuns:

Buna,
Indiferenta doare mai tare decat crezi. Crede-ma.
O aplic de fiecare data si mereu da roade.

:*

| User a răspuns:

"Baietii aia care imi dati multa atentie buzzbatting eyelashes"

| rotaruia a răspuns:

Bai, cel mai tare raspuns bamboocha rolling on the floorrolling on the floor

| crystynykfrumusyk a răspuns:

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

| crystynykfrumusyk a răspuns:

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa spun ceva dar nu stiu cum sa fac nu vreau sa te ranesc mai bine-ar fi sa tac oriikat as suferi tu nu meriti sa stiii motivul pentru care te voi parasi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

chiar daca no sa-ti mai sp:,, noapte buna"si nici pe strada:, buna"ai 1000 de prieteni care sa-ti spuna ca esti de 1000 de ori mai buna decat cea pe care o suna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-te indifernta... crede-ma ca o rupe

| pufulette a răspuns:

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita
• ! °Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai °Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei °Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora a diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu (spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o pERs
Un gand�Un vis... O dorinta�Tristete�Bucurie�Fiecare dintre noi le simte, le traieste si doreste, la un moment dat, sa le impartaseasca. Vrem sa iubim, sa fim iubiti. Si totusi, parca exista ceva mai profund, ceva mai trainic, ceva ce ne da cu adevarat putere, ceva ce nu ne lasa sa ne descurajam, ceva ce ne da, pana la urma, aripi sa visam din nou. Sa fie acest lucru prietenia? Pentru fiecare dintre noi, prietenia inseamna ceva, fiecare ii da valente diferite. Si totusi, pentru cei mai multi, prietenia inseamna, de cele mai multe ori, TOTUL. Prietenia? Un cuvant ce greu poate fi explicat in cuvinte. Prietenia�exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simturilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtrica cea mai intima, ca o incercare de retraire in profunda simpatie a unei alte fiinte omenesti. Prietenia face sa nasca, hraneste si intretine cele mai frumoase sentimente de generozitate de care e capabila o inima omeneasca. Prietenie este cand persoana care ti-e alaturi accepta sa fie "acolo" pentru tine si la bine si la rau.

| madyy_9929 a răspuns:

Ma iubeste nu ai ce face
gandeste fetito sta cu tine doar din mila

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Mi-e milă de ̲u̲̲n̲̲e̲̲l̲̲e̲̲ ̲, serios. Dar mai milă îmi e de mine pentru că trebuie să le suport prostia aproape zilnic. Mă compătimesc.

| tina9815 a răspuns:

Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!

~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

•Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta•

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Se Ridica Tacticos.Nu Are Stare.Cateva Tarfe Ii Admira PuMeLe Din Picioare.In Seara Asta ESty Cea Mei Pretioasa.CEa Mai De
Valoare.Nu Aveti Nici O Sansa Doamnelor Zdrente Murdare.

-.- sa ne punem spate`n spate, sa dam zdrentzele la o parte! le-am luat pofta d viata sh am luat loku` 1 in fata!:X

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui. Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata.Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! []

Uită'te la noi; x Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente.sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine

Daca` le dai prea multa imp0rtantza` esti o zdreantzaa`.ia
atitudine fetitzo0o`; x. Si skuipa`i in fataaa`;-j

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate!ו

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute