| adina_9600 a întrebat:

vreau si eu statusuri pentru invidioase dar si pentru niste fete speciale:X:X:Xfundaaaa

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Invidie:

Decat sa plang Cu voi, prefer sa rad de voi!

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior.

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o! Nu`mi pasa! pastreaz`o de tot. iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot!

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine! dar nu vei gasi.

Crezi ca ma faci geloasa? Nea`h.Nu imi pasa:d, ramai cu nasoala ta. Te pupa amica ta`:*!

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Draga mea, nu ma privi cu ura... te-a iubit dar stii...eu sunt mai buna.

Ea nu tine cOnt de moda. O arde cum o simte! Ea se imbraca in stilul ei. Iar stilul ei nu minte!

Pentru fetele alea speciale:
Valoarea unui prieten nu o cunosti decat atunci cand il pierzi!

Adevarata prietenie nu consta in numarul de prieteni, ci in devotamentul si valoarea lor.

Prietenii sunt ca şi curcubeul: îţi luminează viaţa când ai trecut printr-o furtună.

Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată

Toţi oamenii te aud când vorbeşti; prietenii însă înţeleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep şi ceea ce n-ai spus în cuvinte.

Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.

Sper ca te-am ajutat

| adina_9600 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Mersi multlove struck:X:X:X

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru adina_9600):

N-ai de ce kiss

| adina_9600 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Daca ai si de prietenie sunt bine venite:*:*mersi

| adina_9600 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Daca mai ai statusuri nu cont ce gen sunt bine venite:*:*:*:*

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru adina_9600):

Bine big grin

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, ea e frumoasa pentru ca o iubesti
Singura pasiune a lui sunt eu.Restul sunt doar placeri!
Regrete, eu nu am regrete, dar tot ce urăsc cel mai mult la tine, E faptul că te iubesc.
E tarziu sa-mi ceri sa fiu cea de ieri!
}{ Am ales sa traiesc discret in fata taa` Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata meaa`.`
Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase, sa-ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.
●Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!
I know that we are young` And I know you may love me` But I just can`t be with you like this anymore`
You know that I love you boy`
Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.
Fiecare minciuna de-a ta, e din ce in ce mai jegoasa
Vrei sa ajungi la ea? Na`i ma tu fata de ea
Erau doar amici pana cand s'au sarutat.
mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea.Si`si zicea`:Fratee`. nu pot trai fara ea`.
Orice ar fi stiu ca ma iubeste pana la cer` :X Cu sufletul lui de baiat de cartier!
●Mereu vei căuta la ea●Tot ce adorai la mine cândva●
in dorinta de a fi destul de buna pentru tine, am devenit mult prea buna pentru tine.
Am ramas aceeasi Fata de care stiai si-atunci``. Dar acum nu mai sunt Papusa pe care, când n-o vrei.`o arunci
Fitzele mele nu`ti plac, dar pentru mine faci orice`!
zi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma.Ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul.
Degeaba imi spui ca ma iubesti:X cand u nu imi dovedesti:-J`, asa ca mai bine taki din gura si gaseste alta minkiuna`
A inceput ca o gluma la un suc, prostii.Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi!:X
Ea e fata Ta`. Nu stie ce e DragOstea, dar`cand va invata te va Iubi toata Viata.
Te va privi de sus caci pentru ea esti DUS, de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.
Iti place zambetu` meu.Shi kipul meu d copil Iti place cum arat, iti place stilu` meu Iti place ca n`am figuri.Shi ca sunt naturala.Itzi place ca exist si ca sunt reala.
Cand te uitZi la mine Ce regRetZi mai mult? Shansele pe care le-ai avut? Sau lucurile care le-ai pierdut?
A trecut o luna, si vor trece doua, nu avem o relatie monotona Am consumat un gram de iubire si mai avem o tona.
Cand o vei Imbratisa`. Te va Durea`. Pentru ca in Ea`. Se va reflecta`. Doar imaginea Mea`
Rupi o poza cu mine in care ironic zambesc, nici o lege nu poa'sa ma lege ca nu te mai iubesc`.
Ai fost doar o parte din dragostea mea!
O sa ma iubesti intotdeauna, indiferent de ce o sa faci si cu cine vei fi
How deep is your love?; x
Orice baiat merita a 2 sansa. Binenteles cu o alta fata.
Va veni o data vremea cand in urma vei privi.Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca : Asa a fost o data!
Te iubea, fraiere! Chiar te-a iubit.Priveste-o acum dar stai departe. Ea nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Te-a uitat! Nici nu poate sa te mai ierte.
Vi • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna`!
Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •
E timpul sa facem lucrurile asa cum le fac baietii : amageste. i si paraseste. i!