| AliceM99 a întrebat:

Buna, știe cineva o aplicație pentru iPhone in care poți asculta muzica de pe YouTube și după sa o poți asculta și fără net, gen cum era aplicația iMusic dacă știți...

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Inca exista imusic
Deci 1 invata sa folosesti timpurile
2 la transformi din video+audio in audio si dupa le dai download
Am facut o exceptie ca esti fata(daca erai baiat si aveai si iphone doar iti ziceam de greseala)
Eu nu va inteleg
Vreti iphone dar daca il scapi din mana pe covor se sparge(cel putin 6 in jos) 7 8 si ce o mai fi nu ma bag
Dupa mine iphone e un telefon de nimic cu singurul lucru mai bun decat Samsung e siri si s finder(parca e si la Samsung)