| Fllly a întrebat:

Stiti vreun site cu teme pentru Samsung s5230? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Gasesti pe site-ul de mai jos niste niste wallpapere pentru telefon. :* Sper sa iti fie de folos! Http://www.zedge.net/wallpapers/2996/samsung-s5230-wallpapers/

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Samsung 5230 le fleur si nu gasesc teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup ca si eu caut unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Theme clok pentru Samsung 5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`si eu am Samsung s 5230. sh naiba daca gasesc vreo tema cryingcryingsadcrying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca samsungurile astea sun cele mai levie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mobile9.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In google

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau un site cu teme pentru Samsung s5230

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.s5230.go.ro are firmware, teme, jocuri, walllpapere, aplicatii, filme, tutoriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google starhero cea mai buna tema e ca un HTC si ai aplicatia fingerscanpro

| MrHeadshot a răspuns:

Daca vreti add alecscool_16.Va ajut la resoftare, instalare teme, orice.

| Alecs123123123 a răspuns:

Si eu am un Samsung s5230 si iau jocuri si altele dupa www.ss5230.ro dar nu imi merg temele :d

| ROSALIEX3 a răspuns:

Incercati si mobile9.com e asemanator cu zedge:FOLOSITI-le pe aman2 cu incredere

| b3b3l0v3 a răspuns:

Niciunu dintre site'uri nu este bun... crying am si eu telefon si imi caut de mult teme dar...nu sunt crying daca gasesti ceva(fara bani logic) anunta'ma pls! bafta

| cinderella a răspuns:

Dar pentru samsung E840 teme sunt?!

| Rici_1698 a răspuns:

Daca ai gasit teme spune-mi si mie la idu de mas :
ionut.rici

| mobiles a răspuns:

Samsung star GT-S5230 Dark theme: http://www.mobilesheep.com/......e-tutorial

| keke_9176 a răspuns:

PT toti care au Samsung s5230 ma gasiti la id kekeandrei pentru orce pentru acel tel big grin teme, poza, jocuri 2011 daca vrei 2 euro tema + 1 joc gratis

| laur_7955 a răspuns:

Am si eu Samsung s5230 dar nu sunt teme pentru el trebuie intarat la settings din telefon la dipsplay and light(a doua de la setari), la main menu style (a cincia) si mutata de pe theme pe custom si dati pe scrisul ala de jos si puneti ori ce poza din tel ca tema.
Sper ca v-am fost de folos