| capsuna16 a întrebat:

Tocmai am instalat google chrome. Am pus google ca pagina de pornire si am inchis fereastra sa o deschid iar sa vad daca merge si surpriza: nu merge! Nu stiu ce am facut gresit! am dat sus la "cheita" aceea si am dat la setari; am bifat "Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini." si am scris acolo www.google.ro si am inchis fereastra ca sa o redeschid iar.
Fundaa pentru. cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Cand deschizi pagina google, apare prima pagina, indiferent de ce site pui tu. Daca vrei sa intri in google, trebuie sa dai click pe iconita,, acasa".

Multa bafta!