| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, cand deschid google chrome..nu imi apare ca pagina de pornire google'ul straight face orice as face, nu imi apare google ca pagina de pornire straight face am umblat peste tot la setari si am scris ca pagina de pornire sa fie google. dar nu merge. Ce sa fac? sad dau funda.

1 răspuns:
| BLeur a răspuns:

Nu îţi trebuie neeapărat, ai în dreapta sus o căsuţă în care apare logo-ul de la google şi căsuţa în care poţi scrie.
Dacă nu vrei asta, dezinstalează TOT din PC legat de Chrome, adică din Control Panel -> Uninstall a program.

Baftă.