| Lollypop_2285 a întrebat:

am nevoie de o explicatie. O fata mi-a zis pe imvu, ca face 100, 000 credite, fara sa plateasca in real.Va rog sa ma ajutati, sau...eu nu vreau sa va necajesc, sa va deranjez, dar mai bine sa-mi dati un cont care sa fie coolhappy. Daca nu, asta e, va inteleg perfect.Desigur funda si vot.Ms:*

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Pt a face credite promo (deocamdata) vezi aici:http://cablan3d.blogspot.com/ BAFTA.

2 răspunsuri:
| Lollypop_2285 explică:

Contul prin mesage.ms.sau prin email c.catalina33@yahoo.com dati direct, nu acceptat isa dau add.msms