| Alexxutzaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma am nevoie de bani pe imvu dati-mi niste adrese de unde epot face rost de credite am mare nevoie va rog... funda la cel mai bun raspuns! (scuze categoria)

1 răspuns:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Buna! asta e sitteul: http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV0.html inti acolo si apesi pe start coinzi tai se vor inmulti cu aproximativ 500 alteori chiar mai mult! sper sa-ti fie de folos.AaAa...si mai poti sa adopti un catel si daca te joci cu el din doua in doua ore primesti la fiecere 2 ore 17 coinz!