| Andreyuyu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare si m-ati ajuta extrem de mult daca ma-ti ajuta uite eu am nevoie sa invat italiana stiti vreun curs online gratuit adica sa nu comand cd sau carte ma-ti ajuta extrem de mult chiar va implor dar daca stiti lectii sa comand pe cd sau carte eficienta puteti sa-mi dati linkurile vot funda plss help mesad

Răspuns Câştigător
| valy2894 a răspuns:

Eu locuiesc în Italia de 2 ani și înainte să ajung aici m-a ajutat foarte mult acest site http://www.internetpolyglot.com/.sper că ți-am fost de ajutor;)

2 răspunsuri:
| alla_2787 a răspuns:

Incearca un dictionar online te va ajuta cat de cat

| PeStraziGoale a răspuns:

Sau ai putea face meditatii happy.