| anonim_4396 a întrebat:

Buna tupuhappy in primul rand fau fundita celui care ma ajuta happycare stie cum pot invata italiana repede cam intr-o luna? fara profesor... daca stiti un site foarte bun sa mi-l dati si mie plzzzz ajuor va implor ajutati-ma trebuie sa invat italiana intr-o luna neapara ca a zis diriga ca daca nu invat italiana intr-o luna ma lasa corijenta si eu nu vreau sa raman ...plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ajutorrrrrrrrr crying

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Te invat eu, cu o conditie insa. Sa inveti prima data limba romana!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreea_9088 a răspuns:

Auuu dap sczzz am gresit pentru ca m-am grabit cand am scris si nu am stat sa ma uit la greseli happy