| Denidenise22 a întrebat:

Bună TPU.Am o problema, de curand mi-am blocat ecranul telefonului[ samsung galaxy y] si am uitat si contul google, ce pot face? Fundită♥

2 răspunsuri:
| DenisaPapusika a răspuns:

♥ ecranul telefonului daca ai garantie du-l la un reparator si contul google nu stiu!♥

| Sebastian9801 a răspuns:

Inchidel iar cand e inchis de toto apasa tasta de sonor in sus tasta home si tasta laterala dreapta pentru deschidere...toate 3 in acelasi timp si ti se va deschide un nou meniu, acolo va trebui sa iei fiecare scris din cele 4 si sa reformatezi telefonul... spor