| maf16 a întrebat:

am un Samsung galaxy Flit si am uitat contul google pentru deblocare. S-a jucat soramea mai mica cu el si la blocat, nu il mai pot debloca deloc, Ce pot sa fac? Vreau un raspuns urgent si concret.

Răspuns Câştigător
| RiperruzAditz a răspuns:

Salut mane. Am avut si eu un LG si se bloca prin desenarea unor liniute dar intr-o zi mi la blocat fratemiu. Cont de google..la fel ca tine. m-am dus intr-un centru Orange am dat vreo 30 lei parca mi-a sters tot ce aveam pe el si mi la deblocat

| kiddoeraxus a răspuns (pentru RiperruzAditz):

De ce sa dai bani cand ti-l poti face acasa gratis is in siguranta. laughing

3 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Apesi butonul "power" si "home" in acelasi timp. Telefonul ti se va deschide in "recovery mode" > alegi "wipe data/factory reset" > din butoanele de volum te duci la "yes" apoi selectezi cu butonul din mijloc (home). Funda daca ti-am fost de ajutor.

| RiperruzAditz a răspuns:

Ai raspuns cam greu. trebuia sa-i spui omului mai devreme. eu asa am facut