| Lolypop_4017 a întrebat:

Buna TPU am o problema. Dirihgintele ne-a anuntat o excursie.Si la acel moment eu ci prietenele mele doua am luat camera de trei. Apoi am schimbat hotelul si au luat altele camera de trei. Ele la inceput s-au scris doar ele doua pe lista(adc sa stea doar ele doua in camera) si pe mine nu m-au trecut. Apoi eu am facut-o pe desteapta si m-am suparat si am hotart sa stau cu fata pe care eu si nici ele nu o suportam. Acum una dintre fete s-a suparat pe mine si vrea sa imi aratae ca nu pot sta o noapte cu respectiva.Acum eu nu stiu ce sa fac.Nu ma puneti sa imi cer scuze...pentru ca ele cred ca eu nu stiu ca s-au suparat.
FUNTA SI VOTURI!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine ai facut asa si merita in plus acele fete nu sunt prietene adevarate ti-au demonstrat ca sunt curve cu 2 fete. S-au suparat sau nu e treaba lor tu nu le bagi in seama si cu asta basta.

| AndRa003L a răspuns:

Pai...stai cu fata aceea, daca nu o suporti cereti scuze, sau cunoasteo pe acea fata mai bine, in asa fel incat sa le arati ca te intelegi bine cu ea.