| diadota a întrebat:

Buna TPU :* am si eu o nelamurire, Maine voi face o operatie pentru o batatura pe care o am in talpa...nu stiu cat de adanca este. insa as vrea sa va intreb daca dureaza mult pana se va recupera sau mai bine zis cat timp nu voi mai putea umbla.multumesc :*:*

1 răspuns:
| Adynna_9523 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care aavut ceva asemanator si s-a vindecat destul de bineewinking in maxim 2 saptamani esti vindecat complet dar acum depinde si ce problema ai uu daca e mai grava sau daca e mai putin gravaa. Dar daca zici ca ai un fel de batatura in 2 saptamanii o sa fii vindecat complettwinking Eu iti doresc mult noroc si sper ca team ajutatt cu cevaa cat de catwinking Mooolt Norocc kiss