| PistaMatei a întrebat:

Din cauza sireturilor, mi-am format pe talpa niste bataturi(agletul imi venea sub talpa in acelasi loc) si nu mai stiu cum sa scap de ele.Am incercat ceva timp cu niste plasturi speciali si inca nu am reusit sa scot batatura! Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sireturi pe talpă?

| PistaMatei explică (pentru darrio2007):

NU am avut sireturile legate

| darrio2007 a răspuns (pentru PistaMatei):

Aha!