| MomoUp22 a întrebat:

Am terminat clasa a 8-a si acum in toamna urmeaza sa ma duc la liceu si as vrea sa-mi fac si eu o idee cum ar fi in prima zi, cum v-ati inteles cu noii colegii si cat de mult a durat sa va obisnuiti cu ei.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de fiecare copil in parte!
Eu am fost intotdeauna o fire vesela si sociabila, asa ca, mi-am facut intotdeauna prieteni din prima zi pe unde am fost, la scoala, in tabara, in excursii, la facultate, la servici, in anturajele de prieteni.

1 răspuns:
| Mrfear a răspuns:

Un lucru e garantat la liceu.Ne vom intalni happy