| kNaFy a întrebat:

Buna TPU am un server de Counter Strike nou deschis Respawn2.BadCore.RO:27016 asi dori daca se poate sa ma ajute cineva cu popularea serverului! Caut si admini! Add kill3r_knafy

2 răspunsuri:
| Munteanu_Ovidiu_1995 a răspuns:

Eu sunt interesat de un server ca acesta, de mult caut un server pentru ca toate care le-am gasit pana acum nu merge unu bine

| Bischitz89 a răspuns:

Pentru a-ti popula serverul trebuie sa platesti boosting sau sa faci reclama prin fb,mess,twiter si alte siteuri sau sa cumperi metoda dropuri prin care populezi oricate servere doresti, garantat nu vei duce lipsa de playeri, daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma la y! m madalin9891 sau pe www.Bis10.com