| Alee_6805 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi dati un sfat. I-am dat unui prieten oracolul si il are de vreo luna la el.Chestia e ca il plac...si pe cealalta parte si el ma place. Dati-mi un sfat, ce sa ii spun sa il fac sa mi-l aduca. Celui mai bun raspuns, funda promit.

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Spune-i ca ti-l trebuie urgent dar esti in parc sau alte locuri de gen numai nu mall.Dar nici acasa.Intreaba-l daca mai are timp sa stea cu tine ca n-ai ce sa faci si ca iti trebuie oracolul ca i l-ai promis cuiva in cateva ore ...bla bla bla taca taca povesti povesti. sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Costică_6760 a răspuns:

"Adu-mi oracolul".

| Honeybunny a răspuns:

Daca ti-e rusine sa ii spui face 2 face, da-i un mesaj in care ii scrii "imi aduci te rog frumos maine oracolul?batting eyelashes" e al tau, nu cred ca se supara sau ceva de genul.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Imi pare bine ca te-am putut ajuta.