| BoOoMbOnik a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie de ce cand intru pe hi5 imi apare o pag cu un filmulet si e pag de twiter si nu pot da click pe nimic pentru a intra la hi5 de pe acea pag cu tweter care imi apare. Si cum pot rezolva aceasta problema ? Fundita pentru cine ma ajuta si voturi ! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KristinikaDya a răspuns:

Stiu asa imi apare si mie ei acum modifica hi5-u si mai trebuie sa asteptam pana ii gata nu ii de la calculatoru' tau de la ei ii problema. sper ca ti-am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| KristinikaDya a răspuns:

Si mie imi apere la fel nu ii de la tine problema la toata lumea e la fel trebuie sa mai asteptam pana modifica ei hi5 nu poti sa faci tu nimic ei o sa rezolve in cateva zile sper ca ti-am fost de ajutor. happy