| madalinaioana08 a întrebat:

Buna TPU..as vrea sa invat limba chineza..ma poate ajuta cineva? as vrea sa-mi spuneti daca exista cursuri ..mentionez ca sunt din Ploiesti.dau funda primului raspuns bun.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| bobosf a răspuns:

Uite un curs online util http://www.cursuri-online.info/chineza/default.html. mersi de funda!

2 răspunsuri:
| Robery568 a răspuns:

Poti folosii program-ul interactiv de studiu a limbilor straine : "Rosetta Stone" happy acesta te si puncteaza la pronuntie tu repetand la microfon dupa ce el pronunta.

| NuAvemNume a răspuns:

Incearca la biblioteca judeteana, sunt cursuri speciale de limbi straine. Sunt gratuite. Am facut si eu cursuri de japoneza si chiar era intersant. big grin Fundita?