| ioanabizau71 a întrebat:

as vrea sa-mi schimb lucul dar nu de tot imi puteti da niste idei(doar fete)
eu sunt:inalta, greutate normala, par lung etc
nu am nici stil cu ce sa ma imbrac dimineata cand merg la scoala. stau si cate o jumatate de ora sa imi aleg hainele si tot nu pot sa la fec sa fie pe placul meu

Răspuns Câştigător
| Ctrl a răspuns:

Poti sa iti tunzi parul, bine, nici foarte scurt.Ar fi un ''soc'' pentru prietenii tai sa vada ca ti-ai taiat parullaughingTe poti uita pe site-uri cu moda, sa combini unele haine asa cum le-ai vazut pe site, chiar daca nu arata la fel ca acolo poti imita ce ai vazut.Te gandesti de seara cu ce sa te imbraci in ziua urmatoare, cum sa iti coafezi parul, etc.Se poarta sacourile cu maneci pana la cot, blugii deschisi, camasile acelea cu modele de flori micute, mai nou papioanele laughing( chiar daca sunt tipic pentru baieti) pantofii cu siret, blazer-e deschise la culoare, trcouri largute, nu f stramte pe corp, bluze roz, mov, galbene, portocalii:d esarfe, gecile de piele. Sper ca te-am ajutat cu ceva:*

1 răspuns:
| No a răspuns:

Asa am patit si eu de multe ori, crede-ma! happy
In primujl rand, imbraca-te si aranjeaza-te asa cum vrei u. mai uita-te in Bravo Girl, pe net si sigur vei gasi un stil comod, dar pretty, unul sexy, dar totusi adecvat!