| aalleexandra a întrebat:

Buna TPU happy...as vrea sa stiu si eu ce liceu trebuie sa faci si ce facultate pentru a fi desing vestimentar (sunt in clasa 7a si vreau sajtiu ce materii trebuie sa invat foarte bine )... fundita :X

2 răspunsuri:
| gogaie a răspuns:

Poate găsești aici răspunsul tău http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Liceul de arta. au un profil special pentru design, dar trebuie sa ai talent la desen. se munceste foarte mult la design.trebuie sa faci cam 20 de desene pe saptamana.acum depinde si de liceu