| Anutza198 a întrebat:

Se castiga bine daca ajungi un desinger vestimentar?
Adica daca ajungi sa lucrezi pe la ofirma mai buna....As vrea sa fac niste cursuri prin corespondenta de la eurocor si sa dau la Facultatea de Desing Vestimentar...
Dar la ce liceu trebuie sa intru pentru chestia asta, Unii zic ca la arte altii ca la industrie usoare...chiar nu mai stiu...
Eu vreau sa ma fac desinger vertimentar dar nu mai stiu nimic! HELP ME PLEASE!

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Pt a te face DESIGNER ti-ar fi mult mai usor sa faci un liceu de arte pentru ca ai invata mai mult din ce iti place, dar nu este obligatoriu ca sa poti da admiterea la facultatea de DESIGN