| Avril_2123 a întrebat:

Baiatul pe care il plac(stie asta de la o prietena de-a mea) se uita insistent in ochii mei. Face asta de cateva saptamani dar l-a inceput nu am bagat de seama. Am vorbit de mai multe ori cu el pe mess dar este indiferent.Cand ies in pauze afara se uita mai mereu la mine si pe moment ma pierd. Nu stiu daca ma place sau daca vrea sa imi vada reactia... Voi ce credeti?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu vorbesti cu el in persoana nu ai sa stii ce vrea de la tine macar e interesat sa te cunoasca.

| Ioanaa1999 a răspuns:

Eu spun sa astepti.Asa mi s-a intamplat si mie, iar dupa cateva saptamana. m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui.Asteapta!big grin Eu cred ca te place.

| yasmin1407 a răspuns:

Te placebig grin

| Namastee a răspuns:

Mah.eu cred ca o face int pentru ca inainte nimic nu sti daca iti stia numelehee hee sau daca zici ca o "prietena" ia sp poate la rugat si sa te mai bage in seama sa te faca sa te simti binehappy

| Pufics a răspuns:

Mei feteloor. numai stati sa asteptati sa vedeti ce se intampla cand observi asta l vreun baiat. Daca esti atat de curioasa si numai sti ce sa fc si numai ai rabdare sa astepti, in conditiile astea du-te si vb cu el PERSONAL, e mai simplu decat sa astepti dupa altiwinking. Daca iti plc tipul vb cu el, ai sa vezi ca iti va merge bine. Lasa rusinea! Succes:*