| mishutza a întrebat:

Buna TPU caut o admina sau chiar mai multe pentru pagina
https://www.facebook.com/......419093872! ( pagina abia am facut-o si nu are multe like-uri! Va astept acolo dau si funda pentru cine o sa fi admina;)

10 răspunsuri:
| neanderthalfararusine a răspuns:

Eu chiar as vrea mult sa fiu admina la o pagina happy Am multe chestii interesante, si nu am unde sa le public, si pot sa fiu FOARTE activa.

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Ce mă? Ai şters pagina laughing. Nu merge link-ul laughing.

| AndyRockSkillYou a răspuns:

Buna si eu as vrea sa fiu admin daca se poate pentru ca stiu sa fac multe pot sa fiu foarte activ chiar daca am si ore.

| mishutza explică (pentru AndyRockSkillYou):

Ok lasa.mi id.ul tau

| AndyRockSkillYou a răspuns (pentru mishutza):

Monster_of_megatron