| Bianka_9565 a întrebat:

Buna TPU...Cine imi raspunde la o ghicitoare deci : Tatal si fiul sunt intr-o masina care a avut un accident.Ttal a fost luat de o ambulanta si dus la un spital. Baiatul a fost luat de alta ambulanta si dus la alt spital. Pe masa de operatii era baiatul doctorul vine si spune" Eu nu pot sa imi operez fiul!" CINE ESTE DOCTORUL? P. S. Tatal nu poate fi pentru ca el era ranit si a fost dus la alt spital. Dau funda la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Pai maicasa

21 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Doctorul e tatal natural

| Andreeaa19 a răspuns:

Doctorul era Dumnezeu?

| 4d3l1n a răspuns:

Mama,Dumnezeu,Tatal vitreg sau poate nimeni.laughingSau poate fi tatal dupa ce a fost ingrijit.Sau bunicul copilului din partea tatalui (tatal tatalui copilului).

| alexutza14_2861 a răspuns:

Probabil avea doi tatilaughing

| OnnySky a răspuns:

Cel din masina nu era tatal era unchiul copilului, tatal copilului era doctotul.Ps:a-m raspuns asa la misto e corect?big grinbig grin

| Laurentiuuu a răspuns:

Tatal Vitreg?

| Laurentiuuu a răspuns:

De fapt Mama happy

| Zennooonn a răspuns:

Dumnezeu? fundita am raspuns prima

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Ala lantu care a fost dus la spital era tatal vitreg si asta era tatal luiwinking

| SteauaNordului a răspuns:

Poate fi si mama

| ella113 a răspuns:

Bunicul copilului din partea tatalui (tatal tatalui copilului)

| NevastuicAaA a răspuns:

Intrebarea e gresita laughing => "Pe masa de operatii era baiatul doctorului vine si spune "
NU are inteles laughing

| Bubuu a răspuns:

Dumnezeu ?

| myru_6393 a răspuns:

Pai poate fi :maicasa, tatal vitreg, mama vitrega sau dumnezeuwinking

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu prea are inteles. Tu nu ai specificat cine era baiatul acela care era in sala de operatii. deci doctorul este tatal baiatului. Nu cel care a fost accidentat ci fiul doctorului. Nu cred ca ai inteles da naalaughinglaughinglaughing.

| kidulinha a răspuns:

Mama copilului.

| MissL a răspuns:

Pai spune ca "tatal a fost lua de o ambulanta si dus la spital " nu spune ca era ranit! deci tatal a fost dus la spital in calitate de medic, dupa logica mea, deci doctorul era tatalbatting eyelashes

| Andreeaa19 a răspuns:

Nu era Dumnezeu?, eu am zis prima Dumnezeubig grin

| diadia_1344 a răspuns:

Era mama lui. Tatal lui nu putea si fie finndca a fost dus la alt spital.

| PikaRawrr a răspuns:

Mama lui

| Valentyno18 a răspuns:

2 Variante sunt:
1doctorul era mama
2doctorul era dumnezeu