| Buliga a întrebat:

Cine stie un program ceva ca sa pot modifica poze.

Plizzzzzz zicetim si mie dau funda si vot =)
Ai un raspuns pentru Buliga?

6 răspunsuri:
| i44na a răspuns:

Poti incerca photoshop.
sau daca vrei sa modifici culoarea ochiilor etc poti incerca un program online numit taaz http://www.taaz.com
sper ca te-am ajutat;)

| Sἶrenἶa a răspuns:

Photo Editor
(sau) happy
Photoscape

( cel putin eu pe astea 2 le folosesc). love struck

| Deniix260 a răspuns:

Photoshop Photoeditor sau Photoscapehappy Photoscape si photo editor le iei cu usurinta de pe net la photoshop e putin mai complicathappy funaa?batting eyelashes

| Coriine a răspuns:

Cel mai folosit program este PhotoScape.Insa sunt o multime de alte programe de trucat poze,dar niciunul extrem de fascinant,cum l-am gasit eu pe PhotoInstrument,singurul dezavantaj este ca iti cere bani pentru a`l folosi`,asa ca dupa ce faci trucajul ii poti face print si decupezi conturul pozei in Paint b-).eu asa fachappy.Si photoEditor este foarte bun,insa nu are asa multe chestii folositoare,doar ca are o secventa in care poti sterge"impuritatile"pozei ii poti da`un contur etc,nimic prea interesant,adica de cand am descoperit PhotoInstrumentu`pentru mine PhotoEditoru`este penibillaughing. Bine ca este si un site Tazz daca nu ma insellaughingdeoarece nu l-am folosit decat odata,si e cam complicat pentru minerolling on the floor.
Deci intr-o lista cu cele mai bune,perfecte din punctul meu de vedere sunttonguehotoShop,photoInstrument,PhotoEditor, PhotoScape si nu stiu acum daca vrei sa iei si Tazz`u in considerare, desi cred ca stii deja de elhappy.

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Pai photoshop, photoinstrument picasa 3big grin

pa-pa...si fonditzahee hee

| invincible a răspuns:

Photoscape,Photoshop