| Anonim62637373833882 a întrebat:

Buna TPU! Daca imi fac un canal de YouTube si îmi selectez România, ca țară de locație dar eu postez videoclipuri in engleza, acestea vor apărea și la englezi/americani, din prima sau la început doar in Romania?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Selecteaza Romania ca locatie, fiindca oricumadresa ta de IP va arata ca esti din Romania, deci nu ai motive sa minti sau sa fii inchis, imediat cu iti faci cont.
Cat despre videoclipurile tale, vor apare pe Youtube, care este un site international, deci vazut de tot globul (care are acces la aceasta aplicatie, Youtube).
Ai grija ce postezi, sa nu fie cele cu copyright, ca esti detectat si platesi amenda, sau ti se inchide contul.

Sper ca stapanesti f bine engleza si esti fluent, ca sa poti atrage vizitatori pe pagina ta, sa ai followers.