| Happy33 a întrebat:

De unde aș putea cumpăra folie de plastic transparenta, dar nu vreau sa mi scrieti site-uri. Vreau sa cumpar direct de la magazin. Adica sa imi spuneti de la ce magazin pot cumpara si cam cat ar costa.

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Folie transparenta de plastic gasesti la Auchan, Carrefour si costa in jur de 4-5 lei happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai groasa, mai subtire, la ce o utilizezi?

| vocea a răspuns:

5 lei si gasesti la Lidle, Penny, Auchan

| NAT0 a răspuns:

Te-ai obosit să cauți.laughing
În magazinele cu reclamă multă sigur au. Adică în Kaufland, Carrefour și Auchan. Și mai sunt și altele dar e de ajuns.