| RrreeallTtiiMee a întrebat:

E o problema mai complicata, deci mie imi place de un baiat, dar el e cu alta fata si nu vreau nici sa-i despart pe ei ca sa fie el cu mine(ar fi un gest egoist), dar nici nu vreau sa renunt fiindca sunt cam incapatanata si tin mult la el.nu stiu ce sa fac.Precizez ca si el ma place... dar nu vrea sa o raneasca pe fata cu care e acum.Sa-l pun sa aleaga? Si daca alege cu ea? nu stiu.
F
U
N
D
I
T
A

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

Am trecut si eu nu de mult printr-o situatie asemanatoare. Cel mai bine spun eu ca ar fi sa vb cu el si nu stiu sa rezolvati cumva! La mine el a aleso pe cealalta dar peste 2 zile s-au certat cica din cauza mea! Deci daca el o alege pe ea, eu iti recomand sa nu dai inapoi. Nu uita" Scopul scuza mijloacele" poate ca el se va intoarce la tine mai devreme decat ai crede. Mai ales daca te mai si pace...

3 răspunsuri:
| Iza_1189 a răspuns:

Mai bine nu il pune sa aleaga

| susu a răspuns:

laughing am si eu o problema identica cu a ta pai ce sa zic vorbeste cu fata aia si vezi daca si ea tine la el... daca ei doi chiar se iubesc eu zic sa te retragi sad desi si in cazu meu daca il si iubwinking impusco pe aia devil glumhee hee

| BoGdY13 a răspuns:

Nsuh de unde ti-a venit ideea asta dar baiatula cela nu este cu nicio fata si da tine ff mult la tine nu va fi cu alta fata crede-ma