| εʟεпα a întrebat:

Ieri [4.04.2011] am uitat sa ma uit la emisiunea Miss fata de la tara by Prima Tv.si as dori sa imi dati ceva site ca sa ma uit la el. da toata emisiunea. va Rog.Sau daca nu se poate sa imi spuneti cand este reluare la tv, Funda

Răspuns Câştigător
| TheBoy_4498 a răspuns:

Buna eu m-am uitat dar am vazut doar faza cand fetele sunt in Bucuresti si sunt puse sa-si aleaga 1 echipa a cate 2 fete acestea sunt puse sa caute prin Bucuresti unde este Statuia Lupoaicei cu Remus si Romulus si Statuia lui Al.I. Cuza, pana la urma cele care aveau sa caute Statuia Lupoaicei au castigat ele au gasit prima cerinta cel mai repede si cam atat stiu ca s-a intamplat happy iar reluare este Vineri la 20:30

1 răspuns:
| Anuska_8824 a răspuns:

Http://www.primatv.ro/emisiuni/miss-fata-de-la-tara.html
Incearka linkul asta.Vezi ca emisiunea este structurata pe mai multe episoade.Iti sunt date toate acolo`!:)
Ciao`!:*... FunditSsa?;;)