| εʟεпα a întrebat:

Ieri [4.04.2011] am uitat sa ma uit la emisiunea Miss fata de la tara by Prima Tv.si as dori sa imi dati ceva site ca sa ma uit la el. da toata emisiunea. va Rog.Sau daca nu se poate sa imi spuneti cand este reluare la tv! Funda.

2 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Ai uitat sa te uitirolling on the floor?! thinking as dori sa imi dati ceva site ca sa ma uit la el.da toata emisiunea? fetitzo, sincer iti spun, e grav ca tinelaughing, du`te la scoala pana mai poti! pana nu e prea tarziu rolling on the floor

| AnnaDelRey a răspuns:

Iti spun ca duminica e in reluare e la 13:00