| aculaR18 a întrebat:

TPU! Imi puteti spune de cate feluri sunt fotografiile si care sunt acestea de exemplu portret, arhitecura, sport etc. As vrea sa mi le dati pe toate. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

La cele amintite de tine se mai pot adauga si peisaj, macrofotografie, fotografie in infrarosu, fotografie de reclama, microfotografie, fotografie topografica, fotografie de reportaj, fotografii de nunta, fotografie artistica, Lomografie, fotografie de studio, fotografie de grup, si daca mai imi aduc aminte de ceva completez la urma, dar numai daca imi dai funda!

1 răspuns:
| aculaR18 explică (pentru Maomau):

Multumesc pentru ajutor si oricum dadeam funda la primul raspuns pentru ca era urgent. big grin