| AdElA96 a întrebat:

m-am tuns bob insa in fata nu este foarte lung, dar nu stiu ce coafuri sa abordez, cum sa il aranjez pentru scoala acum parul imi este intins insa ma cam plictisesc sa fie mereu intins vreau si alte sfaturi. Multumesc si fundita.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună, Babyblue! Eu cred că ești frumoasă oricum și cu tunsoarea asta te poți juca în fel și chip. Eu de exemplu îl mai întorc și în exterior, uneori îl port mai ciufulit, alteori super așezat. Nu folosesc fixatix ci doar puțină spumă de păr.
Am găsit aici coafuri pentru acest stil de tunsoare http://beautyrevealed.wordpress.com/......t-ondulat/
Mari succese și o zi cu zâmbet!

2 răspunsuri:
| 孫燕姿 a răspuns:

Pai...mi-as putea doar imagina cam cul ai parul`, iar pentru ce mi-am imaginat eu poti sa faci asa:
1. Dupa paie ai putea sa ti-l ondulezi putin(e simplu, daca ai o perie si un feon)
2. Daca ai bretonul intr-o parte ai putea sa ti-l prinzi cu o clamita
3. Ai putea sa ti-l tapezi
4. Sau ai putea doar sa-l piepteni fara sa-i mai faci nimic altceva

Sper ca te-am ajutat si noroc cu aranjarea parului

| andreiandre a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa-l faci asimetric