| тøхх a întrebat:

Plz help! Nu stiu cum sa imi aranjez parul? thinking
Vreau si eu coafuri nu stiu sa iasa in evidenta sa zic asa sau ceva mai... Rebel. Dar fara fixativ! Bla bla! Simplu cu moturi, o perie si nu stiu ce. happy
Vreau si eu! PLZ! un link de youtube daca e.
Eu am parul lung pana la fund.batting eyelashesSi e tuns drept... Adica in nimic sa zic asa.
E ondulat. love struckPlzz help!

DAU FUNDA PENTRU CELE MAI TARI COAFURI!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| тøхх explică:

Adelina` in poza aveam pletite. :]]

| EduardGa a răspuns:

Consider ca fixativul e un must, sau cel putin o ceara buna de par, care sa nu il incarce dar sa ii dea totusi putina stabilitate. Felicitari pentru faptul ca ai par lung! Multe fete cheltuiesc o groaza de bani ca sa-si puna extensii, meshe si alte lucruri de genul acesta. Deci sa nu faci prostia sa te tunzi, pentru ca vei regreta! Iti poti indrepta bretonul cu placa, din crestetul capului, iti pui o cordelutza iar restul parului ti-l faci si mai ondulat, nu cret. O idee o poti gasi aici http://www.youtube.com/watch?v=q_0SXXa7uOw Dya are tipul de coafura pe care eu ti l-am indicat.
Sper sa iti placa!

Răspuns utilizator avertizat