| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Am scris si eu o poveste pe Wattpad.Dar cum fac sa am multi fani, adica lume tot mai multa care sa-mi citeasca povestea? http://www.wattpad.com/76065961-annabella-capitolul-i-o- mic%C4%83-introducere-din-via%C8%9Ba aici e povestea.E o poveste de dragoste, am scris doar primul capitol deocamdata.Primul capitol e mai dramatic, dar o sa adaug si dragoste.Asa ca astept niste sfaturi.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"Această pagină pare să lipsească...
Povestirea a fost ștearsă sau înlăturată. Poți încerca să cauți altceva ce îți place!". sad