| FuNN a întrebat:

Stiti id-ul lui Adrian Tutu, pentru toti care nu-l cunosc este baiatul de la Romani au talent care a cantat:E evident si Iubitiva parinti, am auzit ca e din Focsani si eu sunt din Focsani vreau doar sa il am in lista mea.

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Nu cred ca il are cineva

| LoReNnA_7648 a răspuns:

Probabil ca are id de mess
dar il are doar prietenii lui
si nu cred ca si lar face publictongue

| SalutTpu a răspuns:

Am gasit un id pe facebook
presupun ca nu e real dar merita sa incerci :b.boy_shean

| Bulina_4880 a răspuns:

Nu are id de mess :). i-am gasit facebooku` si a lasat un mesaj ceva gen : " Sa stii ca nu am id de mess iar cei care se dau drept eu fac un gest foarte urat". Uite fb`u lui : http://www.facebook.com/LittleSheanOfficial
Sper ca te-am ajutat :))