| alexuc a întrebat:

Cine imi poate spune
de unde pot sa descarc:
Tutu Adrian - E Evident Ca
Romani Au Talent. dau
funda

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......i-mp3.html
Daca nu e asta(pentru ca are 2 una facuta cu alte versuri si mai mare) mai cauta pe fisierul meu :*

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

De aici: http://www.allmuzica.com/......33843.html
Dai click pe prima secţiune [sunt 4, alea colorate cu albastru], aştepţi 12 secunde, completezi cu acele 2 cuvinte, apoi dai pe Download. în fine, de aici ştii tu ce să faci.
Te asigur că nu are viruşi şi e toată melodia. Eu de aici am descărcat-o. :)

| roxy_7452 a răspuns:

Iti spun sigur ca nu ai gusturi la melodii

| dimkabuzz a răspuns:

Http://www.muzlab.net
Muzica noua gratis download manele noi 2011 populara moldoveneasca petrecere straina mp3 online