| XtmCamiii a întrebat:

Buna TPU trec pe clasa a VIII-a si as vrea sa-mi schimb stiulu de a ma imbraca si look'ul vreau niste ideei va rog
funda bineinteleswinking

Răspuns Câştigător
| iasmina2oo1 a răspuns:

...poti purta un tricou larg si niste blugi stramtzi.parut sa tzil lasi asa si sa ti pui o bentitza.[stilu`asa il ador] sau sa te imbraci stramnt.[mayeu stramnt cu colantzi si parul prins in kok] [iubesc stiul asta].sau look de skolaritza cu fusta si tricou alb fundita si parul prins in coada...si cizme [nu din alea mari si groase].happy

2 răspunsuri:
| XtmCamiii explică:

Ok niste linkuri ''thinking

| XtmCamiii explică:

Va rog love struck