| denisaa_3658 a întrebat:

Peste o saptamana. termin clasa a VIII-a sad vreau si eu niste ideei ceva.gen : pe tricou semnaturile profesorilor.idei ceva.pls! mersi, funda:*

Răspuns Câştigător
| dixi9516 a răspuns:

La sfarsit de a 8a am facut si eu ceva in genul asta:pe niste tricouri albe am scris niste amintiri noi intre noi colegii iar prof neau scris pe niste carnetele speciale/pe spatele tabloului de absolvire a gimnaziului/ sau puteti voi fetele sa va cumparati niste esarfe sau cravate dar mai deschise la culoare si puteti sa scrieti pe ele, nu voi ci profesorii