| cristinanatalia a întrebat:

v-ati uitat la romani au talent cine ati fi vrut sa castige alin sau grpul akikai eu as fi vrut alin pentru ca chiar merita baiatul ala voi? alin sau akikai?

10 răspunsuri:
| xMădă a răspuns:

Alin,deoarece el a facut mai frumos si el este copil si trebuia pe el sa il treaca in finala.Sincer mie nu mi-a placut de loc trupa Akikai.Alin Imre l-a imitat foarte bine si frumos pe Michael.Nu stiu de ce nu l-au trecut.Ei l-au trecut si pe fata aia care dansa la bara prima care statea intr-un deget pe bara dar...

| 2Fast4You a răspuns:

Mihai Cosofret. tongue

| Effy12 a răspuns:

Romanii au talent in primul rand si doi Nu l-as fii votat pentru ca danseaza groaznic din punctul meu de vedere.

| xMădă a răspuns:

L-au trecut pe ala care imita animale si tot felul de sunete*

| madalyna a răspuns:

Adevaratul talent a fost Alin.Numai la 8 ani acel baiat stia sa danseze la fel ca si Michael Jacson si acum sa recunoastem ca miscarile lui Michael sunt chiar foarte grele si nu le poate face chiar oricine.Nu mi-a placut grupul Akikai deoarece nu au facut chiar nimic deosebit decat sa taie castraveti si alte legume.Parerea mea este ca juriul a facut o mare nedpreptate alegand grupul Akikai.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

În opinia mea,Alin a fost foarte bun,dar Akikai au fost o echipa,și normal că au avut un număr mai complex.Dar au fost și alții care au avut numere mai frumoase decât aceștia. Spre exemplu,cei de la Trouble mi-au plăcut foarte mult.
Dar nu are rost să dezbatem acest subiect, ei au fost mai plăcuți de public și juriu, iar noi nu putem schimba cu nimic alegerea lor. happy

| geanysweet a răspuns:

Alin,deoarece el are un talent adevarat, akikai este ceva dobandit.

| digitalchocolate a răspuns:

Alin, ailalti or fost asa plictisitori si eu as putea face ce or facut aia ( grupul akikai) cu niste antrenament

| Etelca a răspuns:

Alin,deoarece nici macar nu as fi vrut sa treaca in finala pe AKIKAI pentru ca nu-mi place si nu vad ce ti-ar putea sa-ti placa.

| flory_3939 a răspuns:

Eu as fi vrut sa castige formatia,, Anda si Dana''. pentru ca sunt cele mai bune din romanii au talent.