| Graftzoor a întrebat:

Cine s-a uitat la finala Romani au talent? De cine va placut cel mai mult? Mie de trupa Akikai.big grin

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

@CocaCola123
aceeaşi părere.

| DEBrown a răspuns:

De toti in afara de Tutu.

| xlmpq a răspuns:

Eu am tinut cu adrian, dar dupa parerea mea ce fac aia de la balance e incredibil

| Shopiaalin a răspuns:

Iustin Narcis Ianau = talent unic love struck

| iacobitza a răspuns:

Si mie

| ruxi a răspuns:

Mi`e mi-a placut de tutu adrian.dar nu credeam ca o sa castigehappy. sincer pe locul intai dupa parerea mea merita dinuwhistling

| Madalin_8530 a răspuns:

Frate Adrian Tutu e tare...compune singur alea alea stiu ca Narcis Ianau merita locul 1 dar parca ma zgarie pe... cand canta elstraight face

| Graftzoor explică:

Mie nu mi-a placut adica Tutu a luat premiul pe poveste.Pana
si Medea putea sa castige

| Mihai5656 a răspuns:

Mie de Valentin Dinu.Lucra la o spalatorie din cartierul meu big grin

| CocaCola123 a răspuns:

Mie de Narcis si Rebeca :X Voci frumoaste si marfa big grin

| vioooleeetaaa a răspuns:

Narcis Iustin Ianau, DFC erau cei mai tari dar din pacate n-au ajuns in finala, Narcis a fost cel mai tare are o voce minunataaa