| Diana_6484 a întrebat:

vreau si eu niste status-uri cool.batting eyelashes.[Nu vreau site-uri!] Dau fundita si vot pentru cele mai bunebatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Cei care ma critik si ma invidiaza...vor doar sa ma schimbe...ptr ca vad mine ceea ce in ei nu vor fi niciodata

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

1- defectele mele sunt calitatile tale 2-aduti aminte cat de greu este sa te schimbi pe tine insuti, si atunci vei intelege cate sanse ai sa ii schimbi pe alti 3-dna:copii sunteti cuminti? copii:da spargem geamuri rupem dinti obikei de la parinti.4-daca nu ne-am nascut printese...ne-am fc perverse.5- voi radeti toti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel :-pwinking

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ai intalnit o fata,cu trupul perfect si suflet de copila. Nu purta nici un regret, nu purta nici o vina.

Iţi privesc ochii. Sunt ca două scene unde se joacă personaje diferite.

Am pornit cu mâna goală spre lacăte închise. Călcând pe orgolii, arzând zeci de foi scrise!

Nimeni nu e perfect.dar micile diferente ne fac unici

Te plangi ca lumea nu te mai iubeste, dar n`ai habar.Ca tot ce ti se intampla acum e normal.Sunt doar simple consecinte, cei dragi dispar.Cand esti avar, sentimente apar mai rar!

Nu exista oameni care nu iti plac, doar oameni care te oftica.Nu exista vise doar planuri pe termen lung.Nu exista speranta doar vointa bine pusa la punct.

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

Orice drum petrecut e mai frumos in doi!

Domnisoara albastra amarui, pune-ti poftele in cui. Spuneai ca esti libera, de fapt tu esti a numanui.

Cuvinte in capcana pana seara tarziu, asta e menirea mea, sa cant, sa rad, sa scriu.

Şi cum niciodată nu ai vrut să mă faci să plâng. Mi-ai fost mereu alături!

Cand Te Pierzi In Lumea Viselor, Gaseste Intotdeauna O Cale De Scapare Si O Umbra De Iubire.

Nu mai zic nimic, inchei aici ca doare, Dac-ar fi sa curga lacrimi, sa curga ale tale...

Urasc cand trebuie sa raspund : " NIMIC! ", cand de fapt as vrea sa spun atatea.

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •