| Funditssa a întrebat:

Vreau si eu niste status cool love struck!
hy repedee :*
dau fundita
fara site. uri :p
love struck:*:*:*:*:*
msss kiss love struck!

Răspuns Câştigător
| Roxx_2569 a răspuns:

Impreuna plangem,mana de mana zambim.

Poate ca am vrut sa va arat. Nu sa va spun cat va iubesc.

O sa reusesc sa invart pamantul daca e nevoie, pentru cei ce ii iubesc; x.

Zambetul ala de copil nu se razbuna.

Mi-ai promis prea multe care stiai ca nu vor fi,dar pe-atunci totul era posibil, normal, eram copii.

Cum reuseam să zâmbesc în momentele grele. Gândind că totusi priveam aceleasi stele!

Nu ma face sa iti spun 'Te iubesc', urasc cuvantu'.

Insa n-ai sa schimbi nimic din ce nu se poate sterge.

O parte din ele au ramas doar un vis.

Tu ştii că poţi să minţi ce vrei, că nu contează, Fiindcă lacrimile de pe perna ta te trădează...

Prea am ajuns marionete într-un spectacol inutil, în fine.

Şi adu`ţi aminte cand copil mic tu erai. A fost prima dragoste şi`n braţele lui tremurai; x.

Nu ştiu,încearcă să asculţi şi încearcă să-nveţi. Nu-ţi **** viaţa aiurea că n`ai mai multe vieţi.

We make the sun shine in the moonlight! xD

O sa speram ca nu vom da uitarii acesti ani de vis. Si o sa reusim tot asa cum ne-am promis.

Absentez de la ora,ba la mate ai tema. N-am,dar de ce,cand a fost asta o problema?

Am ajuns acum aici, suntem la final de drum. Iata ca a trecut repede si acest an nebun.

Stiu, si stiu toti, dar la ce liceu intram? Lasa-ma! pana atunci hai sa ne distram love struck :-

1 răspuns:
| StefanJobs a răspuns:

"Biroul meu e sub biroul lui"