| MariaEllena a întrebat:

vreau si eu niste statusuri frumoase si NOI pentru Facebook big grin multumesc frumos happy

10 răspunsuri:
| andreeabaietu a răspuns:

Cam despre ce ai vrea sa fie statusurile? :*

| andreeabaietu a răspuns:

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu-i pasa, si asta iti da fiori!big grin Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte:*... Tu nu prea o minti pe ea:X... Dar ea mereu te minte!chatterbox

| MariaEllena explică (pentru andreeabaietu):

Nu conteazabig grin

| andreeabaietu a răspuns (pentru MariaEllena):

Ok thinking :*

| MariaEllena explică (pentru andreeabaietu):

Pot fi si despre dragoste, viata, invidie, despre toatehee hee doar sa fie noi happy multumesc :*

| Zeflemitoarea a răspuns:

Pe facebook se pun mai nou...statusuri? Mă tentează să-mi şterg contul, când văd atâta imbecilitate.

| MariaEllena explică (pentru Zeflemitoarea):

Eu am o pagina cu statusuri happy si de asta am nevoie happy

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MariaEllena):

Serios? Şi se presupune că ar trebui să fii originală. Oricum, parcă vă înmulţiţi ca iepurii. Sunt n pagini de genul ăsta, toate la fel. La fel de proaste şi banale.

| MariaEllena explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu neaparat.big grin

| MariaEllena explică (pentru MariaEllena):

Imi da si mie cineva statusuri? puppy dog eyes? va rog