| MissUnivers a întrebat:

TPU! Vreau si eu niste statusuri smechere pentru fete.(Scz de categorie)

4 răspunsuri:
| pytyk a răspuns:

Am ramas aceeasi eu si spun Sunt capabila de orce acum Am un avantaj in fata voastra Concurati cu mine nu imi pasa!
"}{*Decat sa Le dAu SaTiSfAcTzIe CeLOr cE VoR Sa MavAdA CaZaNd. mai BiNe ma DaRaM. si o sa CaD RaZaNd
PoZeLe Q MiNe.StIu K TiE Nu`Ti FaC BiNe.Pe AsCuNs Cand Le PrIvEsTi.MaI RaU TuH Te AmAgEsTi
FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa. 0rIGiNaLa si SeNzUaLa Nu CrEzI K Sunt ReAlA!?
ZaMbEsTe Atunci Cand CrEzI K ToTu E PiErDuT.TrEcI Q VeDeReA Ca si CuM nimic Nu S’a InTaMpLaT…"
BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.Dar Iubesc BrUnEtElE
"Nu Sunt FrUmOaSa.NiCi FiTzOaSa.Am si Eu TaLenTu MeU.SuNt Doar DuLcE, PoAtE, PrEa DuLcE Pt tine, Nu Ma LaUd Q nimic.DoAr Ity zIc

Foarte Frumos! Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta. Miraculos.Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare? OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare. Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

Nu te blestem sa morii Te blestemm sa te insorri Sa te insorii sa fii iubittt.Da sa nu fi Fericit…Sa-ti apara in viss…Numai Chipuu meuSi atat

calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare daca te kalk si eu pe inima ce zici? te doare

| CreațaMăăă a răspuns:

Nu sunt perfectă, dar am să aştept să mă accepţi aşa cum sunt, fără remuşcări, fără orgoliu, fără nici un cuvânt!
• Ne gândim că până la urmă in morţii ei, viaţa asta e frumoasaa! :-x
Mai rămâi, o noapte mai rămâi şi poate timpul pentru-o noapte s-ar opri.Cine va mai şti ce-am fi fost într-o zi?
• Ştiu că uneori te-am cam supărat, dar nu e vina mea că-s încăpăţânată, dar niciodată n-o să spun m-am săturat, dimpotrivă o să spun mereu te iubesc!
• Dar îmi plac momentele alea în care iei foc că nu vreau să-mi dezvălui sentimentele! love struck
• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău?!
• Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte! " :X
Viaţa e ca o ploaie de sentimente. Niciodată nu poţi şti care picătură îţi va atinge sufletul.
Nu mă interesează părerea altora şi tocmai de-asta nu fac nici cel mai mic efort ca să mă schimb love struck
. Mâine va fi frumos, mâine va fi mult mai bine, azi... E doar azi!
Şi plimbându-mă prin ploaie, mi-am amintit de tine…Mă gandeam ce bine-ar fi...dac-ai fi cu mine!
• Ne gândim că până la urmă in morţii ei, viaţa asta e frumoasaa! :-x-[D
Mai rămâi, o noapte mai rămâi şi poate timpul pentru-o noapte s-ar opri.Cine va mai şti ce-am fi fost într-o zi? [D
• Ştiu că uneori te-am cam supărat, dar nu e vina mea că-s încăpăţânată, dar niciodată n-o să spun m-am săturat, dimpotrivă o să spun mereu te iubesc![D
• Dar îmi plac momentele alea în care iei foc că nu vreau să-mi dezvălui sentimentele! love struck[D
• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău?![D
• Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte! " :X[D
Realitatea e mult prea dură atud dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.[Dnci cân
Viaţa e ca o ploaie de sentimente. Niciodată nu poţi şti care picătură îţi va atinge sufletul.[D
Nu mă interesează părerea altora şi tocmai de-asta nu fac nici cel mai mic efort ca să mă schimb love struck [D
. Mâine va fi frumos, mâine va fi mult mai bine, azi... E doar azi![D
Şi plimbându-mă prin ploaie, mi-am amintit de tine…Mă gandeam ce bine-ar fi...dac-ai fi cu mine!

• Ne gândim că până la urmă in morţii ei, viaţa asta e frumoasaa! :-x-[D
Mai rămâi, o noapte mai rămâi şi poate timpul pentru-o noapte s-ar opri.Cine va mai şti ce-am fi fost într-o zi? [D
• Ştiu că uneori te-am cam supărat, dar nu e vina mea că-s încăpăţânată, dar niciodată n-o să spun m-am săturat, dimpotrivă o să spun mereu te iubesc![D
• Dar îmi plac momentele alea în care iei foc că nu vreau să-mi dezvălui sentimentele! love struck[D
• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău?![D
• Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte! " :X[D
Realitatea e mult prea dură atud dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.[Dnci cân
Viaţa e ca o ploaie de sentimente. Niciodată nu poţi şti care picătură îţi va atinge sufletul.[D
Nu mă interesează părerea altora şi tocmai de-asta nu fac nici cel mai mic efort ca să mă schimb love struck [D
. Mâine va fi frumos, mâine va fi mult mai bine, azi... E doar azi![D
Şi plimbându-mă prin ploaie, mi-am amintit de tine…Mă gandeam ce bine-ar fi...dac-ai fi cu mine![D

• Am tinut la tine blegule... şi nu am încetat s-o fac!
• Şi totuşi. După tot ce ai fãcut, mai ai şi tupeu să-mi ceri să te iert? raised eyebrows
• Azi nu! Sunt mort. Închid telefonul` şi las mesagerie. Aşa că domnul / doamna, vă rog reveniti. Azi, faceti-vă că nu mă ştiti!
• "[. Trista este seara`. `. Cand luna o privesti`. Sh` nu e langa tine `. Persoana ce`o iubesti `! ]"
Când eşti înzestrată cu un dar trebuie să fii cât se poate de egoistă. Nu-ţi poţi permite să dai voie prea multor lucruri din exterior să-ţi stea în cale.
• Toate trec, aşa se spune. Dar nimic nu trece fără să lase urme.
Te iubesc...si ti-o spun pentru ultima data.De maine aceste cuvinte, la fel si tu, vor muri atat de dureros in mine.Nu va mai sti nimeni.te voi iubi doar pentru mine.Sa mai lupt nu am cum, ti-as distruge fericirea si nu pot sa iti fac asta...
• Fiecare zi o trăieşti doar teoretic : e greu când îti repeti în gând " capul sus, trebuie` sã zâmbeşti! ". şi subconştientul îti dictează " când plângi, să nu te mai opreşti! ".
Sunt bune? happy

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute